czwartek, 1 sierpnia 2013

Czy postraszy? #1


Najpierw może słowo wstępu. Z okazji tego, że poprzedni post był postem setnym, postanowiłem zrobić stały, cykliczny łam na tymże blogu. Co jakiś czas więc, pojawiać się będzie post z newsami ze świata horroru. Happy? Zaczynamy więc pierwsze doniesienia z piekła. 

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● 

9 września 2013 - to data premiery filmu Saturday Morning Mystery.… Czworo młodych łowców duchów wybierze się do starej szkoły o nie do końca wesołej historii. Tyle, póki co, piszą o fabule. Jest jednak trailer (link poniżej), który sprawił, że według mnie film zapowiada się... kiepsko. Czuję, że wyjdzie z tego jakieś pseudo Disneyowskie ch*j wie co.


● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Była czwórka przyjaciół, to teraz niech będzie piątka. Grupka ta wybierze się do opuszczonej kopalni. Bardzo to odkrywcze z mojej strony zwłaszcza, że tytuł to Abandoned Mine. Będą duchy, strachy i górnicy. 
Producenci zapowiadają, że to najlepszy tego typu film od Znaków. Śmiem wątpić, ale zobaczy się. Premiera już 15 sierpnia. :)


 ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

O, teraz będzie coś ciekawego. Mundurowy z Alaski pozna pewną panią, która uciekła mordercy. Teraz mundurowy będzie próbował wyegzekwować  sprawiedliwość.  
Mało tego, że film oparty będzie na faktach, to jeszcze w głównych rolach wystąpią Nicholas Cage oraz John Cusack. Jak tu takie coś przegapić? Frozen Ground będzie miał premierę już 23 sierpnia. ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● 
 

Jeden z najbardziej przeze mnie oczekiwanych horrorów, to wychodzący 13 września Insidious: Chapter 2. Będzie to kontynuacja losów rodziny Lambertów, którzy naiwnie myślą, że "już po wszystkim". Zapowiedź filmu poniżej.Następny wpis Poprzedni wpis
Weź mi co wylosuj